Apple Adaptér Thunderbolt 3 (USB‑C) – Thunderbolt 2

Apple Adaptér Thunderbolt 3 (USB‑C) – Thunderbolt 2

Cena s DPH:
1 390 Kč
Cena bez DPH:
1 148,76 Kč

ks
Výrobce:
Apple
Dostupnost:
Na dotaz
Katalogové číslo:
MMEL2ZM/A
Záruka:
2 rokyPopis zboží

Adaptér Thunderbolt 3 (USB‑C) / Thunderbolt 2 umožňuje připojit zařízení s portem Thunderbolt nebo Thunderbolt 2 – třeba externí pevné disky a Thunderbolt doky – k libovolnému portu Thunderbolt 3 (USB‑C) na MacBooku Pro.

Protože je to obousměrný adaptér, dají se jím připojit i nová zařízení s portem Thunderbolt 3 k Macu s portem Thunderbolt nebo Thunderbolt 2 a systémem macOS Sierra nebo novějším.

Navíc se jeho pomocí dají připojit Thunderbolt displeje – například Apple Thunderbolt Display nebo LG Thunderbolt 2 displeje – k jakémukoli portu Thunderbolt 3 (USB-C) na MacBooku Pro. Při používání tohoto adaptéru s Apple Thunderbolt Displayem je ale nutný samostatný zdroj napájení, protože displej prostřednictvím adaptéru nepřenáší dostatečné napájení.

Poznámka: Tento adaptér nepodporuje displeje s DisplayPortem, jako je třeba Apple LED Cinema Display, ani displeje jiných výrobců s DisplayPortem nebo Mini DisplayPortem. Další informace jsou na stránce podpory Apple věnované adaptéru Thunderbolt 3 (USB-C) / Thunderbolt 2.

DiskuzeZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.