Apple Bezdrátová sluchátka s potlačováním hluku Beats Solo Pro – slonovinově bílá

Apple Bezdrátová sluchátka s potlačováním hluku Beats Solo Pro – slonovinově bílá

Doprava zdarma
Cena s DPH:
7 999 Kč
Cena bez DPH:
6 610,74 Kč

ks
Výrobce:
Apple
Dostupnost:
Na dotaz
Katalogové číslo:
MRJ72EE/A
Záruka:
2 rokyPopis zboží

Přehled

Takhle zní inspirace.

Nech se inspirovat muzikou z bezdrátových sluchátek Solo Pro. Máš u nich na výběr ze dvou režimů poslechu: aktivního potlačování hluku (ANC) a režimu propustnosti. Beats Pure ANC ti vytvoří prostor ponořit se do tvůrčí práce, zatímco v režimu propustnosti neztratíš kontakt s okolím. Každý detail sluchátek Solo Pro je pečlivě rozmyšlený. Včetně intuitivního zapínání a vypínání sluchátek rozložením a složením. Jejich design spojuje eleganci s ergonomií pro výjimečné pohodlí i při delším nošení. A baterie jim vydrží až 22 hodin, takže ať se během dne dostaneš kamkoli, bez hudby určitě nezůstaneš.

Zvuk máš pod kontrolou.

Sluchátka Solo Pro mají vyspělou akustickou platformu se silným, přesvědčivým zvukem a vyváženým tónovým podáním. Vyšli jsme z oceňovaného zvuku sluchátek Solo3 Wireless a dál jsme zvukový profil zdokonalili, abychom dosáhli lepšího poslechového zážitku. Dva různé poslechové režimy ti umožní zvolit, jestli chceš okolní svět vnímat, nebo pustit z hlavy. Technologie adaptivního potlačování hluku Beats Pure ANC aktivně blokuje okolní hluk a v reálném čase kalibruje zvukové podání, aby zachovala zvukovou čitelnost, dynamický rozsah a emotivní náboj muziky. Vytvoří ti tak prostor na inspirovanou tvůrčí práci. Průběžně vyhledává okolní zvuky, které je třeba potlačit. Přitom automaticky reaguje na to, jak sluchátka sedí na hlavě. Podle toho pak optimalizuje zvukový výstup, aby byl poslechový zážitek výjimečný.

Sluchátka Solo Pro jsou dělaná pro pohodlné nošení všude, kam tě život zavede. Ne každá situace si ale říká o potlačování hluku. Jistě víme jen to, že bez muziky nedáš ani ránu. Režim propustnosti nechává do sluchátek přirozeně pronikat víc zvuků z okolí, aniž by snižoval výjimečnost poslechového zážitku. Mezi oběma režimy snadno přepneš pouhým stisknutím tlačítka, takže máš pro každou situaci ten správný zvuk.

Styl sladěný s pohodlím.

Protože jejich design klade důraz na ergonomii, jsou sluchátka pohodlná i při delším používání. Nastavitelné a bytelné bočnice z kartáčovaného kovu plynule přecházejí v náušníky s dokonale integrovanými ovládacími prvky. Jednoduchost ovládání se tak snoubí s čistým, stylovým provedením. Celek působí robustním a přitom sofistikovaně elegantním dojmem.

Energie inspirovat.

Kvůli intuitivnímu ovládání jsme vytvořili naše první sluchátka, která se automaticky zapínají a vypínají, když je rozložíš nebo složíš. Solo Pro mají při běžném používání se zapnutou funkcí ANC nebo režimem propustnosti energii na 22 hodin poslechu. To je spousta inspirace. Když oba režimy vypneš, v režimu prodloužené výdrže ti budou sluchátka na baterii hrát až 40 hodin. A když se ti baterie vybije a potřebuješ jen trochu šťávy navíc, 10minutovým Fast Fuel dobitím získáš 3 hodiny poslechu.

Udržuj spojení. I tvůrčí náboj.

Díky Bluetooth třídy 1 mají delší dosah s minimem výpadků. Jejich připojení je stabilní, ať tě den zavede kamkoli. Akcelerometr na detekci řeči a dvojice mikrofonů, která funguje metodou formování paprsku, umožňuje sluchátkům zaměřit tvůj hlas a odfiltrovat okolní hluk. Pomocí hladce integrovaných ovládacích prvků na náušníku můžeš pohotově vyřizovat hovory, přeskakovat skladby a ovládat hlasitost. Nastavení sluchátek je okamžité – stačí sluchátka rozložením zapnout a podržet u iPhonu. K Apple Watch, iPadu nebo Macu se ti už připojí automaticky.

Stačí říct Siri.

Se Siri se teď domluvíš snadno jako nikdy. Stačí říct „Hey Siri“ a aktivuje se hlasem. Na iPhone nemusíš ani sáhnout. Solo Pro mají díky novému sluchátkovému čipu Apple H1 rychlejší, stabilnější bezdrátové připojení k zařízením.

Ve dvou se to líp poslouchá.

Sdílení zvuku umožňuje bezdrátově sdílet zvuk mezi sluchátky Solo Pro a jakýmikoli jinými sluchátky Beats nebo AirPods. Některé písničky, podcasty nebo filmy si člověk líp užije ve dvou. O cokoli, co posloucháš na iPhonu nebo iPadu, se teď můžeš snadno podělit. Hlasitost přitom nastavíš pro každá sluchátka zvlášť. Stačí dát druhá sluchátka poblíž zařízení Apple a jedním klepnutím je připojit. A hned můžete oba poslouchat to samé.

SVOJE SLUCHÁTKA SNADNO NAJDEŠ

Potřebuješ pomoct najít svoje Solo Pro? Jestli jsou poblíž jednoho z tvých zařízení Apple, pomocí aplikace Najít si je prozvoníš, aby se sluchátka dala najít po zvuku. Taky je uvidíš na mapě. A když Solo Pro ztratíš, aplikace Najít ti je pomůže vypátrat pomocí rozsáhlé celosvětové sítě služby Najít, kterou tvoří stovky miliónů zařízení Apple. Zařízení v síti služby Najít pomocí bezpečné technologie Bluetooth detekují zařízení v blízkosti a hlásí jejich přibližnou polohu. Můžeš je tak úspěšně vystopovat.

 

Hlavní vlastnosti

 • Aktivní potlačování hluku (ANC) blokuje okolní hluk
 • Technologie Beats Pure ANC se přizpůsobuje vnějšímu hluku a přesnému usazení sluchátek a přitom zachovává zvukovou kvalitu přehrávané muziky
 • V režimu propustnosti si při poslechu udržíš kontakt s okolím
 • Vyspělá akustická soustava podává věrný, dynamický zvuk s vyváženou tonalitou
 • Až 22 hodin poslechu (až 40 hodin při vypnutém ANC a režimu propustnosti)
 • 10minutovým nabíjením v režimu Fast Fuel dobiješ slabou baterii na 3 hodiny poslechu
 • Sluchátka se automaticky zapnou, když je rozložíš, a vypnou, když je složíš
 • Ergonomická konstrukce pro optimální pohodlí při dlouhodobém nošení
 • Hladce integrované ovládací prvky na náušnících pro poslech hudby, vyřizování hovorů a hlasové funkce
 • Čistě hlasová aktivace „Hey Siri“ a vyšší rychlost připojení⁴ díky sluchátkovému čipu Apple H1
 • Připojení přes Bluetooth třídy 1 zaručuje větší dosah s minimem výpadků
 • Bezdrátové sdílení poslechu hudby, podcastů nebo filmů ve sluchátkách Solo Pro s jinými sluchátky Beats nebo AirPods pomocí Sdílení zvuku
 • Měj o svých Solo Pro přehled v aplikaci Najít

 

Co je v krabici

 • Bezdrátová sluchátka Solo Pro
 • Pouzdro na nošení
 • Lightning/USB-A nabíjecí kabel
 • Stručná příručka
 • Záruční list

 

Technické specifikace

 • Provedení: na uši
 • Připojení: Bluetooth, Bezdrátové připojení
 • Zdroj energie: Energie z baterií
 • Baterie: Dobíjecí lithium-iontová
 • Výška: 17,9 cm
 • Hmotnost: 267 g

 

Kompatibilita

Modely iPhonu

Modely iPadu

Modely Macu

Modely Apple Watch

Modely Apple TV

Modely iPodu

DiskuzeZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.