Apple Kožený kryt s MagSafe na iPhone 13 Pro Max – sekvojově zelený

Apple Kožený kryt s MagSafe na iPhone 13 Pro Max – sekvojově zelený

Cena s DPH:
1 690 Kč
Cena bez DPH:
1 396,69 Kč

ks
Výrobce:
Apple
Dostupnost:
Na dotaz
Katalogové číslo:
MM1Q3ZM/A
Záruka:
2 rokyPopis zboží

Kožený kryt s MagSafe navrhl Apple jako příjemný doplněk na stylovou ochranu iPhonu 13 Pro Max.

Je vyrobený ze speciálně činěné kůže, která je jemná na dotyk a postupem času se na ní vytváří přirozená patina. Při nasazení kryt snadno dolehne na místo a dokonale iPhonu sedí, aniž by mu přidával na objemu.

Díky integrovaným magnetům, které se s iPhonem 13 Pro Max dokonale zarovnají, působí jeho připnutí i odepnutí pokaždé kouzelně. Dokonale zarovnané magnety zajišťují, aby bezdrátové nabíjení bylo rychlejší a jednodušší než kdy předtím. Když iPhone potřebuješ nabít, i s nasazeným krytem k němu přicvakni nabíječku MagSafe nebo ho polož na Qi nabíječku.

Každý kryt Apple má za sebou tisíce hodin testování v průběhu navrhování i výroby. Proto nejen dobře vypadá, ale hlavně iPhone chrání při pádu a před poškrábáním.

Tenhle kryt na iPhone je vyrobený z vysoce kvalitní poddajné usně. Kůže je přírodní materiál a podobně jako na kvalitním koženém pásku se i na krytu můžou časem udělat rýhy, skvrny nebo patina. Při používání s MagSafe doplňky se na něm vytvoří jemné otisky. Dá se tomu předejít používáním silikonového nebo průhledného krytu na iPhone 13 Pro Max.

 

DiskuzeZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.