Apple Powerbeats Pro – totálně bezdrátová sluchátka – slonovinová

Apple Powerbeats Pro – totálně bezdrátová sluchátka – slonovinová

Doprava zdarma
Cena s DPH:
6 699 Kč
Cena bez DPH:
5 536,36 Kč

ks
Výrobce:
Apple
Dostupnost:
Na dotaz
Katalogové číslo:
MV722EE/A
Záruka:
2 rokyPopis zboží

Sluchátka na pořádný trénink.

Powerbeats Pro se sluchátkovým čipem Apple H1 úplně promění tvoje tréninky. Jsou to totálně bezdrátová sluchátka pro elitní sportovce, u kterých se ti nebudou plést žádné dráty. Díky nastavitelným háčkům za uši a koncovkám do uší v několika velikostech ti budou sluchátka sedět jako ulitá. Nehledě na to, jak moc si při tréninku naložíš. Tahle lehká sluchátka počítají s vrcholnými výkony a jejich vylepšená odolnost proti potu a vodě podle specifikace IPX4 ti pomůže dostat kondici na vyšší úroveň. Každé sluchátko vydrží hrát až 9 hodin, takže tě muzika s dynamickým, vyváženým zvukem bude motivovat tak dlouho, jak potřebuješ.

Poznáš je po zvuku.

Při navrhování bezdrátových sluchátek na nejtvrdší tréninky jsme dali na opravdové sportovce. A jejich prvořadou prioritou je zvuk. Powerbeats Pro hrají dynamicky a přitom vyváženě. Jejich kompletně předělaná akustická soustava reprodukuje zvuk věrně, čitelně a s větším dynamickým rozsahem. Výborně ale můžou znít jenom sluchátka, co bezvadně sedí. Proto jsou tyhle pecky navržené s důrazem na ergonomické pohodlí.

Hraj to na obě strany nebo na každou zvlášť.

Ať chceš poslech ovládat na levém, nebo pravém sluchátku, volba je na tobě. Ovládat hlasitost nebo přeskakovat skladby můžeš na každém sluchátku, takže iPhone nebo jiné zařízení, ze kterého si hudbu pouštíš, nemusíš brát do ruky. Snímače automatického přehrávání a pozastavení poznají, když si sluchátka dáš do uší a chceš za to pořádně vzít. A díky podpoře hlasového ovládání na nejrůznějších kompatibilních zařízeních se při tréninku nemusíš ničím rozptylovat.

Jasná převaha.

Nekonečně dlouhý trénink? Maratóny? Jdi do toho! Každé sluchátko vydrží hrát na baterii až 9 hodin, takže bez hudby určitě nezůstaneš. S nabíjecím pouzdrem můžeš poslouchat celkem víc než 24 hodin. A když ti dojde šťáva, pětiminutovým nabíjením v režimu Fast Fuel dobiješ slabou baterii na 1,5 hodiny poslechu. Energii ti pomůžou šetřit snímače pro automatické zapnutí a vypnutí, které poznají, že zrovna neposloucháš, a přepnou sluchátka do režimu spánku. Když je chceš znovu použít, stačí si je dát zpátky do uší a nemusíš ani na vteřinu zvolnit. Místo nabíjení sluchátek se můžeš naplno věnovat tomu, co nabíjí tebe.

Stačí říct Siri.

Se Siri se teď domluvíš snadno jako nikdy. Stačí říct „Hey Siri“ a aktivuje se hlasem. Na iPhone nemusíš ani sáhnout. Powerbeats Pro mají díky novému sluchátkovému čipu Apple H1 rychlejší, stabilnější připojení k zařízením.

Bezdrát, co funguje.

Powerbeats Pro to můžou rozbalit na povel. Díky Bluetooth třídy 1 mají delší dosah s minimem výpadků. Jejich připojení je stabilní, i když jsi pořád v pohybu. Každá pecka je k zařízení připojená nezávisle, což přispívá k větší spolehlivosti a volnosti při poslechu hudby i telefonování. Hlasový akcelerometr a několik mikrofonů dokáže zaměřit tvůj hlas a odfiltrovat okolní hluk. Nastavení sluchátek je okamžité – stačí otevřít pouzdro a podržet ho u iPhonu. Automaticky se ti pak připojí i k Apple Watch, iPadu a Macu.

SVOJE SLUCHÁTKA SNADNO NAJDEŠ

Potřebuješ pomoct najít svoje Powerbeats Pro? Jestli jsou poblíž jednoho z tvých zařízení Apple, pomocí aplikace Najít si je prozvoníš, aby se sluchátka dala najít po zvuku. Taky je uvidíš na mapě. A když Powerbeats ztratíš, aplikace Najít ti je pomůže vypátrat pomocí rozsáhlé celosvětové sítě služby Najít, kterou tvoří stovky miliónů zařízení Apple. Zařízení v síti služby Najít pomocí bezpečné technologie Bluetooth detekují zařízení v blízkosti a hlásí jejich přibližnou polohu. Můžeš je tak úspěšně vystopovat.

 

Totálně bezdrátová a vysoce výkonná sluchátka
Až 9 hodin poslechu (s nabíjecím pouzdrem víc než 24 hodin)
Nastavitelné háčky za uši pohodlně a pevně drží
Bytelná konstrukce vyhovuje specifikaci IPX4 a je odolná proti potu a vodě při náročných
trénincích
Ovládání hlasitosti a přeskakování skladeb na obou peckách, podpora hlasového ovládání a automatické přehrávání a pozastavení
Silný, vyvážený zvuk s velkým dynamickým rozsahem a izolací hluku
Čistě hlasová aktivace „Hey Siri“ a vyšší rychlost připojení díky sluchátkovému čipu Apple H1
Každé sluchátko je nezávisle připojené přes Bluetooth třídy 1, což zaručuje větší dosah a minimum výpadků
Pětiminutovým nabíjením v režimu Fast Fuel dobiješ slabou baterii na 1,5 hodiny poslechu
Lepší chování jednotlivých pecek při hovorech
Měj o svých Powerbeats Pro přehled v aplikaci Najít

 

Co je v krabici

 • Totálně bezdrátová sluchátka Powerbeats Pro
 • Nabíjecí pouzdro
 • Koncovky do uší ve čtyřech velikostech
 • Lightning/USB-A nabíjecí kabel
 • Stručná příručka
 • Záruční list


Technické specifikace

 • Ostatní funkce: Bluetooth, Bezdrátové připojení
 • Provedení: Sluchátko do ucha, do uší
 • Připojení: Bluetooth, Bezdrátové připojení
 • Baterie: Dobíjecí lithium-iontová
 • Výška: 2,3 cm (pecka), 4,3 cm (pouzdro)
 • Délka: 5,9 cm (pecka), 7,7 cm (pouzdro)
 • Šířka: 3,8 cm (pecka), 7,7 cm (pouzdro)
 • Hmotnost: 11 g (pecka), 80 g (pouzdro)

Kompatibilita

Modely iPhonu

Modely iPadu

Modely Macu

Modely Apple Watch

Modely Apple TV

 •  

DiskuzeZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.