Balíček 20 - iPad 32GB + Promethean ActivPanel i65" FullHD + příslušenství

Balíček 20 - iPad 32GB + Promethean ActivPanel i65" FullHD + příslušenství

Doprava zdarma

20 iPadů 7. generace 2019 + Promethean ActivPanel i65" FullHD + příslušenství

Cena s DPH:
240 790 Kč
Cena bez DPH:
199 000,00 Kč

ks
Výrobce:
24U s.r.o.
Dostupnost:
Na dotaz
Katalogové číslo:
EDUbalicek13
Záruka:
2 rokyPopis zboží

Balíček pro 20 žáků

Zahrnuje 20 iPadů s kapacitou 32GB 7. generace 2019 + Promethean ActivPanel i65" FullHD + příslušenství

 

Interaktivní dotykový LCD panel Promethean ActivPanel i65" FullHD
Úhlopříčka obrazu 165 cm, rozlišení (1920x1080), digitální pero, ANDROID PC - ActivConnect, SW ActivInspire  Prof. / ActivClassflow, 10 dotykových bodů, podpora multitouch,  možnost ovládání dotykem ruky i stylusem. Vysoce odolné temperované sklo s antireflexní úpravou, Ozvučení s ovládáním hlasitosti přímo integrované do těla panelu
Výkon 2 x 15 W, Panel disponuje  2 páry vstupů HDMI + USB.

Android PC Promethean ActivConnect + CLASSFLOW
Interní systém umožňuje: funkce psaní na bílou tabuli, anotace pracovní plochy, přistup k internetu, možnost stahování aplikací z Google Play a ostatní běžné tabletové funkce. Dále panel umožňuje zrcadlení obsahu obrazovek z mobilních zařízení využívajících libovolný běžně dostupný operační systém.

Součástí dodávky je SW pro aktivní zapojení žáků (jejich mobilních zařízení) do výuky. Nabízený SW musí být dostupný pro všechny pedagogy i žáky školy, a to jak v učebnách vybavených interaktivními tabulemi, tak v ostatních třídách i doma. SW musí umožňovat vzdálený přístup do třídy studentům, kteří se ze zdravotních či jiných důvodů nemohou výuky fyzicky účastnit. Stejně tak musí SW umožňovat vzdálenou online spolupráci studentů na projektech. Mezi základními požadovanými funkcemi jsou sdílená pracovní plocha (tabule), modul pro zasílání otázek (ano/ne, výběr z možností, škála, text, číslo), modul pro tvorbu testů s možností průběžné kontroly výsledků a modul pro tvorbu aktivit. Učitel musí být schopen poslat libovolný aktuálně zobrazený obsah studentům na jejich mobilní zařízení. Odkazy na internetové zdroje, videa či vytvořené  aktivity jsou odesílány jako aktivní (nejen obrázek obrazovky učitele), tak aby mohli jednotliví studenti se zaslanými materiály aktivně pracovat či je anotovat. SW musí být k dispozici jak v online verzi přístupné pomocí běžného internetového prohlížeče (online režim), tak ve verzi instalované do počítače učitele (možnost práce i bez připojení k internetu). SW musí mít  jasnou návaznost na výukový SW instalovaný v PC (ActivInspire).

Výukový SW Promethean ActivInspire Professional
Licence SW. Součástí výukového softwaru je databáze kvalitních výukových prostředků (obrázky, hudba, kolekce, mřížky, pozadí atd.)  Ve formátu nabízeného SW je k dispozici minimálně 25000 hotových a zdarma dostupných materiálů.

DiskuzeZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.