O nás

24U je zákaznicky orientovaná společnost, která přes 14 let působí na českém i zahraničním trhu IT. Sídlo společnosti je ve Středočeském kraji s kanceláří v Praze.

Za úspěchem a dynamickým vývojem naší společnosti stojí zejména široké portfolio vlastních
softwarových produktů zaměřených na technologie FileMaker Pro, AppleScript a mobilní technologie, zakázková softwarová řešení na míru, rychlé dodávky kvalitní výpočetní techniky, včetně servisního zabezpečení, konzultací a školení. Ke spokojenosti našich zákazníků nemálo přispívá i stále se zvyšující kvalita našich odborných pracovníků.

V současné době má 24U celkem 40 zaměstnanců a využívá výhody malé firmy ve flexibilitě a schopnosti rychle reagovat na potřeby zákazníků. Patříme mezi pět nejvýznamnějších společností zabývajících se vývojem doplňkových funkcí pro FileMaker Pro. Ve svém týmu specialistů máme 6 certifikovaných vývojářů oceněných titulem FileMaker Certified Developer. Úzká spolupráce 24U se zastoupením FileMaker v České republice a přímá kooperace s americkou společností FileMaker Inc. nám otevřela možnost velkou vahou přispívat k definování budoucího směru vývoje tohoto softwaru.

Díky dlouholetým zkušenostem s Apple technologiemi jsme měli možnost v posledních letech rozšířit naše služby v oblasti školství, kde jsme se stali průkopníkem progresivních metod ve výuce, vyvíjíme vlastní produkty a poskytujeme kompletní řešení pro školy a vzdělávací instituce.

 

Historie firmy

Od založení společnosti v roce 2000 se zabýváme tvorbou a úpravou softwarových řešení na míru, zejména informačních systémů, databázových a webových aplikací.

S počátkem roku 2003 byl založen samostatný tým zaměřený na prodej a servis výpočetní techniky a služeb v oblasti dodávek a instalace hardwaru a softwaru. Již v průběhu prvního roku jeho fungování dosahovaly obraty v prodeji produktů Hewlett Packard a Apple hodnot, které společnost zařadily do skupiny HP Preferred Partner (od roku 2009 Gold Partner) a Apple TOP dealer (od roku 2010 Apple Solution Expert Creative & Education).

V březnu roku 2004 společnost získala certifikaci ISO 9001:2000 pro vývoj, tvorbu, úpravu a implementace software, potvrzenou certi!kátem č. 24273 vydaným společností Moody International Certification. Nyní je certifkace aktualizovaná na verzi normy ISO 9001:2008 a potvrzená společností Intertek s.r.o.

Od listopadu 2005 společnost nabízí a poskytuje outsourcing testování aplikací (především bankovních a telekomunikačních) s důrazem na vysokou kvalitu poskytovaných služeb.

Od roku 2008 se zabýváme též vývojem aplikací pro iPhone, od roku 2010 pro iPad. Díky předchozím zkušenostem s nativními technologiemi Apple nabízíme vývoj jak nativních aplikací, tak i dynamických interních aplikací a prototypů na bázi FileMaker Go s vysokým důrazem na uživatelskou přívětivost a návratnost investic.

Od roku 2012 jsme rozšířili náš záběr na mobilní telefony a tablety s operačním systémem Android a od roku 2014 i Windows Mobile.

 

Specializace

V naší praxi se neustále setkáváme s novými technologiemi a jednou z našich silných stránek je rychlá adaptace a osvojení nových znalostí. Přesto je celá řádka technologií, ke kterým se neustále vracíme a se kterými pracujeme nejčastěji, zejména proto, že jsme je shledali pro naše klienty vysoce kvalitními, cenově efektivními a dlouhodobě udržitelnými, a našim zákazníkům je doporučujeme zejména z důvodu nízkého rizika a vysoké přidané hodnoty pro použití i v náročných odvětvích.

Náš tým disponuje zkušenými specialisty zejména na následující technologie:

 • OS X, počítače Mac
 • iOS, iPad, iPhone, iPod touch
 • XCode, ObjectiveC, Swift - vývoj nativních aplikací pro OS X a iOS
 • FileMaker - databázová platforma pro malé a střední pracovní skupiny dostupná pro OS X, Windows, iOS a web, prostředí pro rapidní vývoj business aplikací
 • AppleScript - originální skriptovací jazyk OS X
 • Apache, MySQL, PHP, JavaScript - populární platforma pro tvorbu webových aplikací
 • HTML5, CSS3, AJAX - moderní prostředky pro implementaci frontendu webových aplikací
 • WordPress - populární CMS pro správu jednoduchých dynamických webů
 • MailChimp - populární a dobře integrovatelný systém pro e-mail marketing
 • iKufr - náš vlastní produkt pro bezpečné uchování a přepravu tabletů a mobilních učeben
 • FM Bench - náš vlastní produkt pro optimalizaci databázových řešení a firemních procesů

Nejprodávanější zboží

Speciální přání


captcha image