FileMaker Pro 19

FileMaker Pro 19

Doprava zdarma

Vytvořte si svou vlastní aplikaci pro každý úkol.

Zjednodušte si práci se svými roztroušenými informacemi a neefektivními procesy. Použijte platformu FileMaker k vytvoření své aplikace – vlastní aplikace – která bude optimálně fungovat pro vaši činnost. A protože vy své činnosti znáte nejlépe, už máte všechno, co je pro vytvoření vlastní aplikace potřeba.

Cena s DPH:
18 470 Kč
Cena bez DPH:
15 264,46 Kč

ks
Výrobce:
FileMaker
Dostupnost:
Na dotaz
Katalogové číslo:
FM190701LLPopis zboží

Co to jsou vlastní aplikace?

Vlastní aplikace jsou aplikace, které si vytvoříte a přizpůsobíte sami s využitím platformy FileMaker. Tyto aplikace dělají přesně to, co vaše společnost potřebuje.

Uspořádání kontaktů, sledování zásob, řízení akcí a mnoho dalších možností. Stejná aplikace bude fungovat na vašem mobilním přístroji, na počítači, na webu a v cloudu.

Proč používat vlastní aplikace?

Pokud chcete v dnešní době uspět, potřebujete se od své konkurence lišit - dělat věci jinak. A pokud děláte věci jinak, těžko je budete dělat efektivně, když k tomu budete používat stejné nástroje jako Vaši konkurenti.

Na platformě FileMaker si můžete postavit aplikaci, která se přizpůsobí Vašim procesům nejen dnes, ale kdykoli v budoucnosti, když se budete potřebovat změnit.

Podnikoví manažeři, vývojáři a IT specialisté stejně jako vy používají vlastní aplikace k zjednodušení svých činností a okamžitému zvýšení produktivity.

Platformu FileMaker používají všechny typy společností, protože to je nejsnadnější a cenově nejdostupnější způsob vytváření vlastních aplikací, které řeší každodenní úkoly.

Proč koupit platformu FileMaker právě od nás?

Máme vlastní expertní tým zaměřený na vytváření a udržování aplikací a systémů založených na platformě FileMaker a jejich propojování s jinými systémy a aplikacemi.

Pokud samotný software FileMaker něco neumí, umíme to tam přidat, například v podobě vlastních plug-inů nebo dalších technologií.

Obzvláště posledních letech jsme si vybudovali renomé expertů na optimalizace a integrace softwaru s hardwarem.

Nedodáme Vám tedy jen licenci, najdete u nás i tu nejlepší radu nebo pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Potřebujete licenci pro více než 1 uživatele? Kontaktujte nás! Poradíme Vám, jaká licence pro Vás bude ta nejvýhodnější.

 

DiskuzeZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.