Prestigio Smart Blood Pressure Monitor

Prestigio Smart Blood Pressure Monitor

Akce
Cena s DPH:
557 Kč
Cena bez DPH:
460,00 Kč

ks
Výrobce:
Prestigio
Dostupnost:
Skladem 1 ks
Katalogové číslo:
90PHCBPM
Záruka:
2 rokyPopis zboží

Smart Blood Pressure Monitor PHCBPM
SNADNÁ CESTA KE ZDRAVÍ

Sledování krevního tlaku v reálném čase na chytrém telefonu nebo tabletu.

Nový a velmi jednoduchý způsob, jak sledovat svůj krevní tlak a tepovou frekvenci.

Prestigio Smart Blood Pressure Monitor – velmi přesný tonometr, který sleduje krevní tlak, tepovou frekvenci a čas měření, sleduje nepravidelný srdeční rytmus (IHB), vám umožní ukládat a analyzovat historii měření na vašich mobilních zařízeních. Na velkém displeji zobrazí skutečný čas měření. S bezplatnou aplikací Family Health Compass aplikace pro iOS můžete sledovat dynamiku krevního tlaku na grafech a v tabulkách, porovnat výsledky s průměrem, sdílet je on-line, posílat zprávy vašemu lékaři nebo je vytisknout před tím, než ho navštívíte.

Žádné starosti – vaše zdraví je pod kontrolou.

Zjistěte více

Digitální senzor pro přesné a automatické měření krevního tlaku a srdečního tepu zaznamenává také datum a čas každého měření. Srovnejte své výsledky s předchozími dny a normálními hodnotami. Upozornění na nepravidelný srdeční tep (IHB) pomůže podniknout včasné kroky.

Ergonomický design

Prestigio Smart Blood Pressure Monitor je vyroben z vysoce kvalitních materiálů a váží jen 128 g i s rukávem. Velká a snadno čitelná obrazovka ukazuje výsledky měření v reálném čase a pohodlný rukáv lze nastavit na každé zápěstí (od 13,5 do 19,5 cm).

Chytré zařízení

Podpora dvou uživatelů, 60 měření pro každého uživatele a režim hosta, ideální pro používání v rodině. Nebojte se, pokud nemůžete synchronizovat okamžitě. Prestigio Smart Blood Pressure Monitor zaznamenán a uloží výsledky ve své ve vnitřní paměti a přenese je do aplikace při nejbližší příležitosti.

Staráme se

Ve společnosti Prestigio vytváříme novou generaci zařízení a aplikací , které se stanou součástí vašeho zdravého životního stylu. Používejte Prestigio Smart Blood Pressure Monitor a další zdravotnická řešení Prestigio k dokonalému pochopení tělesných a životních projevů.

 

 

Zápěstní tlakoměr
Jednoduchý způsob, jak být zdravý. Měření krevního tlaku v reálném čase na vašem smartphonu nebo tabletu.
Přesné měření krevního tlaku a srdeční frekvence
Upozornění na nepravidelný srdeční tep
Pohodlné vzít s sebou
pouze 128g včetně manžety
Smart gadget
automaticky se synchronizuje s aplikací
Okamžitý přístup k nedávným měřením, paměť pro 60 naměřených hodnot na uživatele
Ergonomický design
Nastavitelná zápěstí manžeta
(13.5–19.5 cm)
Podporuje dva uživatelé a jednoho hosta, ideální pro rodinné použití
Zápěstní tlakoměr vám pomůže udržet na trati dynamiku krevního tlaku s grafy a tabulkami, porovnat výsledky měření s průměrnými výsledky, posílat zprávy svému lékaři nebo vytisknout před návštěvou lékaře.

DiskuzeZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.