iPady + programování

Využití ICT ve vzdělávání - iPady + programování

Nabízíme vám řešení pro využití Šablon II a III (výzva MŠMT). Šablona: Využití ICT ve vzdělávání v MŠ a ZŠ.
Připravili jsme si pro Vás doporučené balíčky s iPady a příslušenstvím. Předpokládaná použitá šablona je 64 hodin výuky v 64 týdnech. Balíčky lze jakkoliv upravit dle Vašich představ. 


Více informací o nás a o výzvách naleznete na našich stránkách zabývající se školstvím: https://skolstvi.24u.cz/dotace

Kontakt: Jan Jílek, jan.jilek@24u.cz, 734 498 690

 
SAM Labs nabízí všechno potřebné pro zajištění STEM (věda, technologie, inženýrství a umění) metod vzdělávání ve Vaší třídě. Toto řešení propojuje software a hardware se vzdělávacími programy pestrého zaměření tak, aby činily výuku programování snadno dostupnou, interaktivní, zábavnou a plnou experimentů.

SAM Labs soupravy se skládají z jednoduchých elektronických bloků, každý s vlasními vlastnostmi a schopnostmi. Od světel po motory, bzučáky, každý blok je vybavený bluetooth modulem a může se prostřednictvím aplikace propojit s ostaními za docela novým účelem. Stiskni tlačítko pro rozsvícení světla. Použij světelný senzor pro sepnutí alarmu. Prostřednictvím aplikace mohou studenti naprogramovat chování bloků bez omezení, což umožňuje vytvářet prakticky cokoliv od jednoduchých spínačů až po komplexní systémy řádově v minutách.

Studenti mohou pomocí SAM Labs navrhnout, napsat a debugovat programy s využitím (furt nevím nic o programování, tohle bude pitchovina:) posloupností, filtrů a iterací. S použitím logického uvažování budou psát algoritmy využívající proměnné, vstupy a výstupy. S použitím bloků a aplikace se naučí ovládat a simulovat fyzické systémy.

Pro více informací o produktech Sam Labs, klikněte
ZDE.
 

Seřadit