Žákovská sada teplota 8 senzorů v úložném boxu

Žákovská sada teplota 8 senzorů v úložném boxu

Doprava zdarma
Cena s DPH:
25 168 Kč
Cena bez DPH:
20 800,00 Kč

ks
Výrobce:
Sam Labs
Katalogové číslo:
EDU-pasco
Záruka:
2 rokyPopis zboží

Snadno použitelný a odolný prachotěsný a vodotěsný senzor teploty s vysokou rozlišovací schopností, který je možno přímo připojit na všechna IT zařízení bez nutnosti použití dalšího rozhraní. Senzor lze využít v širokém spektru experimentů, od měření teplotních změn během chemických reakcí či při fyzikálních jevech, po biologické aplikace. Senzor dává široké možnosti nastavení vzorkování, takže s ním můžete měřit velmi rychlé děje stejně jako pokusy trvající dny či týdny. Záznamy dat můžete sledovat buď v reálném čase nebo můžete senzor nastavit do režimu vzdáleného sběru dat, ve kterém jsou data ukládána do jeho interní paměti. Na konci takovéhoto experimentu senzor jednoduše připojíte k libovolnému IT (PC, tablet, telefon), do kterého následně pomocí softwaru PASCO stáhnete všechna v senzoru nahraná data.

  • Jednoduché použití - stačí spárovat a můžete měřit
  • Možnost sběru dat do vnitřní paměti
  • Odolný proti prachu a nečistotám
  • Odolný proti vodě (1m po dobu 30 minut)
  • Baterie s dlouhou životností

Ukládání dat do interní paměti

V režimu vzdáleného sběru dat můžete do interní paměti zaznamenávat data celé dny, týdny a dokonce měsíce, a to bez nutnosti připojení k PC či tabletu. Na konci experimentu stačí spustit PASCO software a naměřené hodnoty z čidla stáhnout.

Upozornění: zařízení se systémem Windows, Chromebook a starší Macintosh nemají nativní podporu Bluetooth® 4.0 a vyžadují použití adaptéru PS-3500. Všechny současné modely Mac, iPad, iPhone, Android tablety nebo telefony podporují přímé připojení k PASCO Bluetooth senzorům a nevyžadují adaptér.

DiskuzeZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.